U bë nënë për herë të parë në fund të Qershorit, por kush e mendonte që në kaq pak muaj do ta shihnim Jonida vokshin në super formë.

Aktorja na prezantoi me portretin e të voglës së saj, Emi vetëm pak ditë më parë si për t’i paraprirë “stuhisë”.

Jonida ka publikuar vetëm pak më parë disa foto teksa ndodhet në rrugët e Tiranës ku trupi dhe format e saj nuk të japin apsak iden e një mami të re.

View this post on Instagram

@discoverurstyle 🤎

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

View this post on Instagram

Trust your vibes, energy doesn’t lie!💙

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat