Stresi dhe Morena Taraku kanë bashkuar forcat për herë të dytë, duke realizuar një projekt të ri muzikor.

Ndonëse ka kohë që e kanë paralajmëruar, më në fund dy artistët, kanë finalizuar këngën më të re rreth së cilës kanë dhënë detaje.

View this post on Instagram

Tomorrow At 20:00 “Bad Girl” @morenataraku Loading …

A post shared by STRESI (@stresi) on

Në postimet në rrjetet e tyre sociale, Stresi dhe Morena kanë njoftuar adhuruesit se kënga “Bad Girl” do të vjen me një videoklip dhe promovohet nesër në orën 20:00.

Ndërkohë kujtojmë se kënga e tyre e parë së bashku “Ki me bo” u publikua vite më parë, ndërsa ata njihen edhe si miq të mirë.

View this post on Instagram

THURSDAY 20:00 BAD GIRL – @morenataraku ft @stresi @badboyslabel SOMETHING WOW IS COMING 😤🤞🏼 Keep waiting for it … it’s ur boy Stresi Stresinjo bb4life

A post shared by STRESI (@stresi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat