2Ton solli këngën më të re me videoklip.

Pati shumë thashetheme për këngëtarin e njohur shqiptar 2Ton, pasi ai së fundmi në Instagramin publikoi imazhin e një vajze, shkruan lajmi.net.

Fotografia e publikuar pati mbishkrimin ‘Une t’du qashtu qysh je’, bëri fansat të mendojnë se është në lidhje dashurie.

View this post on Instagram

Une t’du qashtu qysh je 😍

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Por, e gjithë kjo ishte nga sekuencat e klipit të ri, të cilin sapo e publikoi në kanalin YouTube.

Kënga mban titullinet “Veç me ty”, për tekstin dhe muzikën u kujdes vet 2Toni, kurse beatin e bëri Nego.

2 Ton është shumë aktiv në skenën muzikore, ku nuk i mungojnë as koncertet gjatë verës, por gjatë këtij viti për shkak të pandemisë ka qenë pasiv.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga 2Ton me titull “Veç me ty”, e cila vjen e vizualizuar edhe me klip.


Flash Lajme

Më të lexuarat