Këngëtarja, Nora Istefi ka sjellur një fotosesion të ri me veshje plot stil.

34 vjeçarja, ka pozuar e veshur me një fund të shkurt dhe një bluzë po ashtu.

Veshjen e ka kombinuar me një pallto ngjyrë hiri dhe çizme të gjata ngjyrë të bardhë. Nora ka postuar në ‘Instagram‘, tri fotografi njërën e ka sjellur brenda makinës.

‘Duke të shikuar ty 1,2,3’, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Looking at you ❤️ 1,2 or 3😜

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndryshe, Nora projektin e fundit e ka lansuar me Butrint Imerin ‘Dy zemra‘ që deri më tani ka arritur 8 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.


Flash Lajme

Më të lexuarat