Tayna është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun tonë. Por natyrisht ajo është edhe një nga artistet që nuk le rast pa provokuar në daljet e saj.E tillë ka qenë edhe kjo foto, ku ndonëse në mal dhe në dukje ftohtë, ajo ka ardhur vetëm me recipeta. Duket se me ironi, ajo ka thënë natyrisht atë që disa nga fansat do ti shprehnin.

“Si s’u veshe kurrë o gocë”, do thoshte fjala e urtë popullore”, ka shkruar ajo dhe duket se të drejtë ka artisja por edhe ne.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All