Moderatorja e njohur Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.

Ajo ndan jo vetëm momente nga daljet televizive, por edhe nga jeta private.

Së fundmi, Bora ka publikuar një foto në Instagram nga studio e emisionit dhe një nga ndjekësit e ka provokuar duke i thënë qe ajo nuk di ta drejtojë atë.

“Më vjen keq, por s’di ta drejtosh këtë emision”, i shkruan ai Borës.

Por edhe moderatorja nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje epike, që me siguri ai nuk e priste

“Mos të të vijë keq fare. S’ke ç’i bën”, ka replikuar Zemani.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All