Një ndër këngëtaret më të komentuara, më të suksesshme dhe më të përfolura është padyshim reperja Tayna.

Tayna, shpesh ndan foto me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, ku komentohet shumë për pamjen e saj fizike dhe format e rrumbullakosura.

Por ajo çfarë vihet re, ështe se Tayna nuk preferon të vishet me të gjata, pasi gjithmonë tregohet ‘shumë bujare’ më ndjekësit, duke zbuluar një pjesë të madhe të trupit dhe duke mos i lënë vend imagjinatës.

Së fundmi, Tayna postoi në InstaStory një foto, ku shfaqet me reçipeta dhe krahas fotos ka shkruar “Si s’u veshe kurrë o gocë”, do thoshte fjala e urtë popullore.

Epo, me sa duket, Tayna qenka në një mendje me të gjithë ne!


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All