Marina dhe Geti kanë nisur pushimet dhe zgjodhën destinacionin luksoz.

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca, kanë gjetur pak kohë për veten dhe kanë zgjedhur të pushojnë.

Ndonëse pandemia vazhdon të jetë një rrezik, dyshja janë larguar jashtë vendit.

 

Çifti ndodhen në Itali, në një prej hoteleve më luksoze në Milano. Ndërkohë thuhet që çmimet variojnë nga 500 euro më e lira deri në 5000 euro nata.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All