Jessica Kadiu ka marrë kritika të ashpëra nga ndjekësit për dukjen.

Ajo e ka publikuar bisedën në storyn e saj në ‘Instagram‘.

‘O zot, ajo duket si Michael Jackson’, i ka shkruar një ndjekës në gjuhën angleze.

Kadiu nuk ka hezituar dhe i ka kthyer përgjigjen duke e sugjeruar edhe atë të bëjë të tilla ndërhyrje.

Ish e dashura e Robert Berishës është aktive në profilin e saj zyrtar ‘Instagram‘ dhe shpesh publikon postime të ndryshme të cilat lidhen me jetën e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat