Këngëtarja ka postuar në instastory një foto ku shihen atletet, të cilat babai i saj i shikonte në ngjyrë rozë me të bardhe, ndërkohë që Një palë atlete kanë bërë që interneti të thyhet nga një tjetër iluzion optik.

Billie Eilish ka postuar një foto ku shfaqet me atletet e saj, por duket se komentuesit kanë vënë re se një pjesë e tyre i shihnin këto atlete rozë dhe të bardhë ndërkohë që një pjesë tjetër në në bardhe dhe mente.Vetë babai i artistet i sheh ato në ngjyrë rozë dhe të shumtë janë ata që ranë dakort, por nga ana tjetër të shumtë janë ata që e kanë kundërshtuar, duke thënë se dallohet se janë në ngjyrë mesteje. Pas fustanit të famshëm, duket se atletet e Eilish janë tashmë loja e re e rrjeteve sociale. Po ju çfarë ngjyre i shihni?


Flash Lajme

Më të lexuarat