Duket se dhe Alketa e ka kaluar COVID dhe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale. Duke bërë thirrje për kujdes maksimal, moderatorja rrëfen eksperiencën e saj me sëmundjen. “Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi.

Jam mire per fat Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!❤️ Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! ”- shkruan prezantuesja.
Flash Lajme

Më të lexuarat