Aktorja Arta Elezaj njihet për jetën e saj luksoze.

Pushimet, udhëtimet, veshjet janë pjesë e stilit të jetesës që kushton goxha.

E besoni ose jo, vetëm një orë e saj tejkalon vlerën e 30,000 eurove.

Faqja “What they wearin” në Instagram ka publikuar të dhënat për orën e bukuroshes të cilën e ka ekspozuar në një prej postimeve të fundit të saj (të cilat duhet themi, i ka rralluar goxha).

Ora e Artës është e markës “Hublot” me diamantë 18 karatësh dhe ka çmim të saktë prej 30,850 eurove. E pabesueshme, apo jo?

https://www.instagram.com/p/CGib7EInwCl/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat