Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  është një nga personazhet publikë më të komentuar, pasi u zbulua historia e saj e fshehtë të dashurisë.Ndonëse Fjoralba u mundua ta mbante larg vëmëndje së publikun identitetin e partnerit të saj, media zbuloi se personi që i ka rrëmbyer zemrën quhet Françesko,  është atlet në sportin e xhudos në Tiranë gjithashtu dhe inxhinier softëare.

E ftuar sot në “Wake Up” moderatorja foli për jetën e saj private, duke thënë se nuk e ka qëllim në vetvete mos të publikojë foto me të, por Françesko nuk është person publik.

“Unë me atë timen ia kam ruajtur identitetin. Nuk e kam mbajtur sekret edhe në intervistat që kam dhënë… Shikoni gjë aty, përveç fytyrës sime. T’ia përmend emrin tani, Françesko, se portalet i kanë bërë detyrat e shtëpisë, e kanë marrë vesh me çfarë merret e të gjitha me radhë…por thjesht nuk është personazh publik” u shpreh moderatorja.


Flash Lajme

Më të lexuarat