Big Mama ndoshta nuk është aktive në muzikë, por ajo po vazhdon me programin e saj televiziv dhe poashtu është mjaft prezente edhe në rrjetet sociale.

Nga të gjithë vendet që ajo viziton me emisionin “Mama’s trip”, këngëtarja e njohur shqiptare ka një qytet të preferuar e të cilin thotë se e dashuron dhe fjala është për Stambollin.

“E dashuroj këtë qytet. Mbi të gjitha, ky qytet është zemra e vendit, djepi i kulturës dhe historisë”, a shkruar Big Mama në mbishkrimin e fotografisë ku shihet tek ura e Bosforit.

Ndërsa, sa i përket muzikës kënga e aj e fundit është ripërpunimi i këngës së Bertan Asllanit “Akoma të du”.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All