Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot Sara ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë në shtrat dhe e zhveshur.

Ajo në këtë imazh shfaqet goxha hot, e duket se do ta bëjë xheloz edhe të dashurin e saj Ledrin.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All