Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe këngëtari i njohur turk Sinan Akçıl, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“Jam shqiptar”, titullohet kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Ideja e këtij bashkëpunimi u mirëprit mjaft mirë nga fansat ndërsa tash që kënga është publikuar në Youtube u mirëprit nga ta.

E gjithë kjo vihet re nga komentet e shumta në pak minuta.


Flash Lajme

Më të lexuarat