Mozziku dhe Loredana që nga lindja e Hanës nuk e kanë pasur problem të publikojnë fotografi të vogëlushes, madje ata kanë hapur edhe Instagram në emër të saj.

Në fotografinë e fundit që Mozziku e ka publikuar në rrjetet sociale, vogëlushja shfaqet me veshje kombëtare.

“Hana ime e vogël po rritet”, ka shkruar reperi poshtë fotografisë së publikuar në Facebook.


Flash Lajme

Më të lexuarat