Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afronën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundi ka postuar një foto ku publikisht ja shpreh dashurinë Bleros.

“Të dua përgjithmonë”, e ka përshkruar foton ku Afrona shfaqet në krahët e Bleros. E ky i fundit ka reaguar menjëherë duke e pëlqyer postimin e gruas së tij.

Kujtojmë që se fundmi është raportuar se çifti shumë shpejt do të bëhen prindër, por kjo është mohuar nga ta.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All