Dy artistët e njohur kosovar, Leonora Jakupi dhe Arsim Gashi i kanë bashkuar forcat për një duet.

Ata kanë interpretuar live këngën “Mora fjalë”, nga Shkurte Fejza.

Duke marrë parasysh talentin e tyre ky remake do të realizohet në mënyrën më perfekte të mundshme.

https://www.facebook.com/watch/?t=1&v=684911572427300

Ndryshe, Leonora dhe Arsimi, kanë numër të madh fansash, dhe jo rastësisht pëlqehen kaq shumë në publik, për shkak të zërit të tyre të veçantë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All