Padyshim që emri më i lakuar kohëve të fundit është Loredana. Ditën e djeshme, këngëtarja me origjinë kosovare, ka publikuar këngën e saj më të re “Rockstar”.

Vetëm pak orë nga publikimi menjëherë kënga numëron shumë klikimë në Youtube duke treguar kështu se është mirëpritur mjaft mirë nga fansat.

Edhe pse bukuroshja, ka ngritur shume pikepyetje tek fansat rreth jetes se saj personale, ajo ka qenë e fokusuar vetëm te puna dhe projektet e reja.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All