Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama ka publikuar fotot krejt ndryshe. Duke lënë pas politikën dhe gjithçka tjetër rreth tij, ai është shfaqur si një xhentil i vërtet teksa i ka dhuruar lule bashkëshortes së tij në 10-vjetorin e martesës.Ka qenë vet i pari i qeverisë që ka publikuar një foto, ku shihen të dy burrë dhe grua, duke u puthur, ndërsa Linda mban në duar një tufë të madhe me lule.

“10 vjet!”, shkruan Rama në Instagram. Kujtojmë se çifti kanë një fëmijë së bashku, Zahon, ndërsa nga martesat e para Rama ka një djalë më të madh, Greg, ndërsa Linda Rama, një vajzë, Rea.

122105008_3349205888528145_4064693604334069524_n122194427_3349206308528103_4675146003789223859_n
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All