Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sara nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se çka po ha për darkë.

Duket se shtatzënia do ta shëndoshë shumë Sarën.


Flash Lajme

Më të lexuarat