Popi Kola, menaxheri i këngëtares Arilena Ara, ka folur për marrëdhënien e saj me këngëtaren Elvana Gjata, pas Festivalit të Këngës dhe zhurmës së shkaktuar për trofeun.

I ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ai tha se Arilena ka marrëdhënie korrekte me Elvanën, njësoj siç e kishte edhe para Festivalit.

“Ato kanë pasur një komunikim korrekt kur janë takuar, pro Arilena ka shuam pak njerëz të showbizz që i takon. Ato kanë pasur një marrëdhënie korrekte. Mendoj që Arilena e i ka marrëdhëniet me Elvanën siç i kishte para festivalit”, u shpreh ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All