Një foto e Melania Trump ka shkaktuar një lum komentesh në Twitter. Përdoruesit e shumtë të këtij rrjeti social pretendojnë se Zonja e Parë përdor një sozi.

Këto thashetheme kanë ardhur pas një fotoje të çuditshme të Melanias. Teori të tilla konspirative kanë qarkulluar në mediat sociale për vite më radhe dhe “ringjallen” sa herë që ndjekësit dallojnë një ndryshim të vogël në pamjen e saj.

Raundi i fundit i spekulimeve u nxit nga një foto e Melania dhe burrit të saj Donald Trump duke hipur në avionin “Marine One” të enjten gjatë rrugës për në debatin e fundit presidencial.

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në

Melania Trump përdor sozi, detaji që kapën ndjekësit në


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All