Me rastin e kurorëzimit të vajzës, natyrisht që nuk mungoi urimi nga këngëtarja e mirënjohur, e cila publikoi edhe pamje të bukura nga festa e së bijës.

“Dashuri, lumturi, shëndet pa fund për ju”, shkroi këngëtarja krahas njërës fotografi, të cilën e publikoi në instagram.

Pamje nga kjo feste, publikoi edhe vet Riola në Instagram. Kujtojmë që, Remzie Osmani është e martuar me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën.


Flash Lajme

Më të lexuarat