Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, do të bëhen prindër për herë të parë dhe duket se dita e madhe po afron.

Ardhja në jetë e vogëlushes duket se do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën e çiftit.

Ditën e djeshme, Sara publikoi në Instastory pamje nga udhëtimi i tyre jashtë vendit.

Burime për “Prive” treguan më parë se dyshja po zhvendosen drejt Gjermanisë, aty ku Sara ka jetuar prej kohësh.

Sara nuk do ta lindë vajzën këtu, megjithatë nuk dihet nëse çifti do të rikthehen sërish në Kosovë apo jo.Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All