Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi, Leonora është shfaqur e veshur me komplete rrugëve të Prishtinës.

Modeli i tyre unik ka bërë që në këtë veshje ajo të tërheq gjithë vëmendjen.


Flash Lajme

Më të lexuarat