Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdhë qe ka bërë.

Violeta se fundmi ka publikuar një fotot ku është rregulluar si ‘nuse’.

Në imazhin e ri ajo po duket si çikë 20 vjeçare.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All