E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Ajo në fotografinë e fundit shfaqet shumë joshëse.

E veshur me fustan të kuq e me stil, kombinimi me këpucë bie në sy.


Flash Lajme

Më të lexuarat