Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau me ndjekësit një unazë dhe një buqetë me trëndafila, krahas së cilës shkruante “Unë thashë po”.

Megjithëse Fjolla nuk dha detaje të tjera, me një postim që ka bërë së fundmi në Instagram ka lënë të kuptohet se dasma do të mbahet më shpejt sesa mendohet. Ajo shkruan se po diskuton idetë rreth dasmës që do të mbajë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All