Për një kohë të gjatë, në rrjete sociale është përfolur për një bashkëpunim mes Ledrit dhe Kidës.

Indikacionet e para i dha edhe miqësia që ajo gëzon me reperin dhe të dashurën e tij.

Por a është i vërtetë ky informacion? Materiali i mëposhtëm ua zbulon.

Ndiqni të plotë videon.


Flash Lajme

Më të lexuarat