Princ Leka dhe bashkëshortja e tij, aktorja Elia Zaharia-Zogu, janë bërë prindër për herë të parë pak ditë më parë.

Çifti mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Geraldine.

Tani, familje mbretërore kanë realizuar setin e parë fotografik, disa imazhe të të cilit i kanë ndarë me ndjekësit në rrjetin social Facebook.


Flash Lajme

Më të lexuarat