Moderatorja Luana Vjollca është  rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, i cili edhe këtë sezon kishte rezervuar surpriza të mëdha.Së fundmi, moderatorja ka ndarë disa foto në rrjetin social ‘Instagram’, duke zbuluar ‘look-un’ e mbrëmjes së sotme.

 Luana këtë puntatë do të shfaqet si diva e muzikës, Jennifer Lopez, ndërsa ka zgjedhur një ‘makeup’ në ngjyrat e tokës dhe flokët gjysmë të kapura.

1253
<
>

Ajo nuk e ka treguar ende se kush do të jetë i ftuar këtë fundjavë, por la të kuptohet se do të ketë shumë surpriza.


Flash Lajme

Më të lexuarat