Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja.

E me këtë pamje Adelina po duket komplet ndryshe.


Flash Lajme

Më të lexuarat