Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ndonëse për një kohë të gjatë nuk ka lancuar ndonjë këngë të re, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Beatrix ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi, me gurë glamuroz shumëngjyrësh dhe duket shumë seksi.

 


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All