Një ndër prezantueset më të njohura shqiptare, Luana Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale me projekte dhe publikime të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit, Luana Vjollca ka paralajmëruar disa surpriza për fansat e saj.

Ajo shihet e veshur me një xhaketë dhe taka duke ecur rrugëve të Tiranës, ku thot se edhe pse ka xhiruar për dy ditë rresht ajo vazhdon të punojë pa ndalur për fansat e saj.

https://www.instagram.com/luanavjollca/


Flash Lajme

Më të lexuarat