Këngëtari Blero tash e disa vite është në lidhje me Afrona Dikën.

Ata tash e një vit kurozuan dashurinë e tyre me martesë, para nënkryetarit të komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqëve në një plazh në Shëngjin.

Koha ka kaluar shpejtë dhe çifti festoi gjithashtu përvjetorin e martesës.

Mirëpo romanca e tyre ka kohë që ka nisur dhe Afrona së fundmi është bërë shumë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në instagram disa kujtime të vjetra me partnerin.

“Koha kalon shpejtë kur ishim të rinjë”, ka shkruar Afrona krahas fotove.


Flash Lajme

Më të lexuarat