Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Genta ëstë tejet e përfolur në publik sidomos pasi konfirmoi lidhjen me biznismenin turk.

Këngëtaren e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto u shihet se sapo ka dalë nga grimerja.

E me këtë pamje, Genta do ta lë pa fjalë të dashurin.


Flash Lajme

Më të lexuarat