Besim Dina, një ndër prezantuesit dhe komedianët më të njohur në Kosovë, drejtues i emisionit “Oxygen Show”, po kalon ditë zie.

Prezantuesi, ka humbur njeriun më të shtrenjtë në jetën e tij, vëllain, Bedri Dina, i cili ndërroi jetë në një moshë shumë të re.

Të shumtë ishin miqtë dhe dashamirët e familjes Dina që shprehën ngushëllimet e tyre të sinqerta për këtë humbje të madhe në familjen e tyre.

Ylber Asllanaj, një mik i familjes Dina, ndau lajmin e trishtë me anë të një postimi në rrjetet e tij sociale.

Postimi i plotë i tij:

Bedriu paska ikur, n’amshim!

I hidhur ky lajm për të gjithë ata që e kanë njohur!

Prehu i qetë në parajsë Bedri, do të të kujtojmê sa t’jemi edhe ne!

Ngushëllime familjes Dina!


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All