Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Atë e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto të 8 viteve më parë, e ku duket po e njëjta si tani.

Duket se Yllka s’ka ndryshuar fare ndër vite.


Flash Lajme

Më të lexuarat