Ai vazhdimisht shfaqet edhe aktiv në rrjetet sociale.

Në mungesë të dasmave dhe mbrëmjeve për shkak të koronavirusit, Meda ka vendosur që t’i kushtoj më shumë kohë vetës.

E sot ai është në zi. Atij i ka vdekur tezja, vdekje e cila e ka prekur rëndë këngëtarin.

Ai përmes një postimi ka njoftuar për vdekjen e tezës, duke e kujtuar me fjalët më prekëse.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All