Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezulloi dhe gjashtë efektivë policie për moskryerje të kontrollit të territorit.Përmes një postimi në Instagram ku shfaqet me Leonard Kokën, vëllanë e ish-ministrit Lefter Koka, aktori me ironi shkruan: Flm që ishe dhe ti i pranishëm te ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do paguajë gjobën e Ijes”.

Mes të pranishmëve ishin edhe shumë figura të njohura të politikës, artit dhe sportit, ku nuk mungonin presidenti Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All