Ajo është e njohur si këngëtare dhe moderatore tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo..

Luana është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në to formë dhe plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se Luana shpenzon shuma të mëdha parash.

Së fundi, ajo është shfaqur një emision në një palë komplete në të cilat u duk mahnitëse.

E për këto komplete ajo ka paguar 2577 euro.


Flash Lajme

Më të lexuarat