Kohët e fundit Miss Universe Kosova 2020 Blerta Veseli dhe këngëtari kosovar Majk janë përfolur se ndodhen në një lidhje dashurie.
Këto dyshime lindën kur Blerta vendosi të publikonte në Instastory një fotot të Majkut.

Ata i hodhën poshtë këto dyshime duke shprehur se janë thjesht miq të mirë, por disa postime të tjera në Instagram, kanë bërë që dyshimet të shfaqen prap.

Majku dhe Blerta kanë publikuar foto dhe video nga shtëpia e Majkut duke parë një film.


Flash Lajme

Më të lexuarat