Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare dhe kjo gjë tashmë është e konfirmuar.

Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karrierën në modeling.

Megjithatë, është po aq aktive në rrjetet sociale si gjithmonë. Pas fotos me flamurin shqiptar në rrugët e New York, bukuroshja i ka lënë të gjithë ‘gojëhapur’.

Adrola ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurela i ka lëshuar para.

Menjëherë, ndjekësit kanë shpërthyer në komente të pafundme duke e komplimentuar për look-un. Mesa duket edhe këtë herë modelja ja arriti qëllimit


Flash Lajme

Më të lexuarat