Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All