Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në foton e fundit ajo shihet me djalin e saj, me të cilin ajo edhe jeton.


Flash Lajme

Më të lexuarat