Disa foto të reja të Princeshë Dianës janë publikuar në mediat angleze.  Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.Në këtë foto shihet princeshë Diana e cila shfaqet me një këmishë ngjyrë lejla dhe syze të mëdha dielli teksa qëndronte në një jaht pranë një djali të vogël që mund të jetë Princ William.


Flash Lajme

Më të lexuarat