Ditët e fundit në median online lajmi që mori dhenë ishte “përplasja mes dy artistëve Adelina Ismailit dhe Korab Shaqirit, teksa thuhej se ky i fundit e kishte “thumbuar”.

“Avv diva i thu vetes e nuk di këngën tënde ta këndosh live, marre. Mjer kush t’dëgjon ty moj vajzë”, ishin fjalët e Korabit në Instastory, mirëpo në “Shiko kush luan” Shaqiri zbuloi të vërtetën e këtyre thashethemeve.

Ai tha se këto lajme që bënë bujë pak ditë më pare janë “fake” dhe jo të dhe se nuk janë këto fjalë për këngëtaren Adelina Ismaili.


Flash Lajme

Më të lexuarat