Tayna është padyshim një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar.Së fundmi, reperja ka publikuar një foto në ‘Instastory’, duke vënë në pah format trupore teksa e ka krahasuar veten me Marilyn Monroe.

“Marilyn 2020”, ka shkruar reperja krahas fotos.

Kujtojmë që Tayna ka paralajmëruar projektin e radhës që pritet të publikohet së shpejti. “Po kam, vetëm për shkak të pandemisë janë shtyrë. Mezi po pres për t’i nxjerrë dhe me bërë publike gjithçka që po ndodh. Emrat nuk i zbuloj por mbeten me kohën.”, u shpreh asokohe reperja.


Flash Lajme

Më të lexuarat